OPEN TO NATURE:
VOLBA SPOLEČNÉHO ŽIVOTA S PŘÍRODOU

Carlo a Sara, farmáři

Rodina hodně pracuje

Moje žena a já jsme už měli dítě, když jsme zjistili, že čekáme další. V tomto okamžiku bylo přirozené začít hodně pracovat na tom, abychom dali více prostoru rodině. Nejprve jsme se rozhodli rozšířit naši vizi života, protože město nám již neposkytovalo potřebný životní prostor. Během několika týdnů jsme se přestěhovali na venkov.

 

Dny strávené venku, mezi zvířaty a zelení nám pomohly znovu objevit krásu života v souladu s přírodou a jejími ročními obdobími. Znovu jsme objevili chuť autentických věcí kolem nás.

Pěstujeme své vášně.

Rozhodli jsme se pro venkov s vyhlídkou na užívání čistého vzduchu, zdravého stravování, věnování se našim vášním, jako je zeleninová zahrada, vinice, chov králíků, koz a koní.

Útočiště srdce.

Znovu jsme objevili chuť autentických věcí kolem nás. Proto jsme chtěli mít v našem domě Scrigno Gold Base Double. Aby se naše pokoje propojily a transformovaly se, pokud chceme, do jediného velkého prostředí. Aby se uzavřela minulost a každý den se mohl vymýšlet náš nový život, zhmotnit naše sny a dát velký prostor našim vizím.

Přejít na další příběhy

Anna, stylistka
“Krása mojí vlastní volby”.
Anna, stylistka.

 

ODHALTE
Pietro a Mia, veterináři
“Zvolit rodinnou péči”.
Pietro a Mia, veterináři.

 

ODHALTE
Scrigno Ops! Zvyšte svou okno prohlížeče pro optimální prohlížení webu.