OPEN TO BEAUTY:
VOLBA JE ZCELA MOJE

Dělám svobodný výběr, ráda sdílím

Miluji svobodu, samostatnost a každý den dělám pokroky v poznávání svého pravého já. Postupem času se mi podařilo transformovat své znalosti do nové výuky pro mladší generace.

 

Také moje práce je potvrzením mojí nezávislosti. Rozhodla jsem se, že nebudu pracovat jako stylistka, ale že budu stylistkou.

Každému z mých projektů se snažím dát osobní jiskru. Můj životní plán mě vedl k tomu, abych hleděla nad rámec pracovní doby, abych dala prostor svým vášním.

Můj život je plný krásy.

Hledám vše, co je krásné, a když to najdu, uvědomuji si, že zároveň objevuji něco zásadního pro můj život. Vždycky jsem měla vlohy na vytváření svého vlastního světa. Narodila jsem se, abych se živila půvabem a elegancí, a v dospívání jsem se naučila umět harmonicky vyjadřovat vnitřní hodnoty.

Chci dát prostor pro moje vášně.

Ráda uvolňuji svoji kreativitu i v každodenním životě. Moje vášeň pro tvary mě vede k tomu, abych dala prostor novým vizím. Jako je Essential Scrigno ze skla, s čistým a základním designem, který představuje nejkrásnější a inovativní volbou pro můj domov. Protože se mnou bydlí také má přesvědčení, mé emoce, můj styl.

Přejít na další příběhy

Carlo a Sara, farmáři
“Volba společného života s přírodou”.
Carlo a Sara, farmáři.

 

ODHALTE
Pietro a Mia, veterináři
“Zvolit rodinnou péči”.
Pietro a Mia, veterináři.

 

ODHALTE
Scrigno Ops! Zvyšte svou okno prohlížeče pro optimální prohlížení webu.