Open to life - Scrigno

Open to life je nová kampaň značky Scrigno, která informuje o jejím umístění na cílového spotřebitele.

Jedná se o kampaň s více subjekty, kde různí protagonisté autenticky vyprávějí své postoje a životní volby charakterizované otevřeností vůči novinkám, příležitostem a budoucnosti.

Jsou zapojeny tři subjekty, jejichž protagonisté se stávají "vyslanci" značky právě na základě svého životního stylu: právě tato otevřenost pro experimentování a inovacím je vedla k výběru značky Scrigno, se kterou se ztotožňují. Vizuální část kampaně také zobrazuje záblesky jejich pracovního prostředí nebo domovů, v nichž je protagonistou produkt Scrigno.

Prostřednictvím těchto příběhů Scrigno vypráví o novém umístění výrobce: postoj k otevřenosti a autentičnosti, orientace na objevování nových obzorů a design bez předem stanovených schémat a předsudků. Mezi cíle patří sdílení hodnotového systému a zvýšení přitažlivosti, důvěry a identifikace spotřebitele se značkou.

Kromě zvýšení povědomí o značce, kampaň podpoří prodej oslovením široké veřejnosti, ale také světa profesionálních architektů a návrhářů interiérů.

Anna, stylistka
“Krása mojí vlastní volby”.
Anna, stylistka.

 

ODHALTE
Carlo a Sara, farmáři
“Volba společného života s přírodou”.
Carlo a Sara, farmáři.

 

ODHALTE
Pietro a Mia, veterináři
“Zvolit rodinnou péči”.
Pietro a Mia, veterináři.

 

ODHALTE
Scrigno Ops! Zvyšte svou okno prohlížeče pro optimální prohlížení webu.