certifikace

Rozpoznatelná kvalita, vyrobená na život

Společnost Scrigno S.p.A. používá systém řízení kvality certifikovaný podle UNI EN ISO 9001:2015.
Nejde jen o formální naplnění požadavků současné legislativy, ale o další podporu a stimul pro neustálé zlepšování řízení podnikových procesů směřující k efektivní práci a spokojenosti zákazníků.

Kvalitu Scrigno poznáte podle ORIGINÁLNÍ ZNAČKY vyražené na stavebním pouzdru a na pojezdové kolejnici, viditelné i na instalovaném produktu. Stavební pouzdro Gold vždy doprovází:

  • doživotní záruka proti korozi pro Aluzinc®;
  • 20letá záruka na komponenty stavebního pouzdra a vozíku.

Vždy si ověřte, zda má stavební pouzdro a pojezdová kolejnice originální značku Scrigno.

Společnost Scrigno přijala systém environmentálního managementu založený na certifikaci ISO 14001:2015 – získané v roce 2021 – a přijala systém zvažování rizik, risk-based thinking.

UNI EN ISO 9001:2015

Laboratorní zkoušky

Kvalita produktů Scrigno je samozřejmě certifikována těmi nejlepšími odbornými instituty.
Pro Scrigno však pojem kvality neznamená jen dodržování ustanovení zákona: rádi jdeme ještě dál a vždy se snažíme stanovovat nové standardy.

Z tohoto důvodu certifikujeme dlouhý seznam dobrovolných zkoušek jako důkaz, že naše produkty jsou schopny zaručit vynikající výsledky jak z hlediska provozu, tak aktivní i pasivní bezpečnosti.

Řada Scrigno prošla přísnými testy odolnosti vůči nárazům i odolnosti vůči zatížení, jsou v ní produkty, které jsou odolné vůči ohni a neobsahují škodlivé emise.
Vyzkoušené a testované na tisíce cyklů je také veškeré příslušenství, takže kvalita Scrigno je trvalou hodnotou v každém okamžiku.

Prove volontarie: prova fuoco

Certificazione Istituto Giordano - Qualità al Plurale.

Kvalita jako princip

Již od roku 1989 představuje kvalita pro firmu Scrigno jeden ze základních principů, nepřekonatelné pravidlo, které provází každý výrobek a podnikový proces. Zavedené, někdy i každodenní postupy se skládají z ověřování, kontrol, laboratorních a interiérových zkoušek zaměřených na uvádění vysoce výkonných a dlouhodobých řešení na trh; postupy daleko přesahující požadavky ustanovení zákona.

Výzkum, inovace a kvalita jsou naším denním chlebem: naší nejlepší certifikací kvality jsou četné patenty. Neustálé prováděné postupy zahrnují přes 30 kontrol výrobního cyklu, počínaje příchodem suroviny.

Scrigno totiž testuje u všech rolí plechu úroveň radioaktivity, protože jejím cílem je nejenom hladké fungování našich produktů, ale i ochrana zdraví těch, kteří je budou používat po mnoho let. Kvalita každého jednotlivého komponentu se testuje při každé dodávce a všichni naši dodavatelé musejí provádět testy shody s vysokými standardy kvality.

Není náhodou, že téměř všechny použité komponenty pocházejí výhradně od italských výrobců "Made in Italy" soustředěných v blízkosti našich továren.

Imballo con marchio garanzia controlli sulla lamiera sottoposta a controllo radioattività

Prohlášení o shodě

Scrigno Ops! Zvyšte svou okno prohlížeče pro optimální prohlížení webu.