Cumo Mori Roversi Architetti

„Cumo Mori Roversi Architetti“ je architektonické studio, které založili Giulio Cumo, Massimo Mori a Silvia Cumo, dnes ho řídí Alessandro Mori a Rossella Roversi.

Ateliér se zabývá restaurováním, výstavbou nových i specializovaných budov, renovacemi, interiérovým designem a nábytkem; jeho hlavními přednostmi jsou vysoká úroveň kontroly prováděné ve všech fázích projektu, celková koordinace prací a dohled nad různými odborníky z multidisciplinárních oborů, rozsáhlé využívání inovativních technologií a pozornost věnovaná stavebním, architektonickým a strukturálním detailům, zejména v historickém prostředí.

Rozdílné zkušenosti jednotlivých společníků, rozvíjené rovněž v univerzitním prostředí, se uplatňují v odborné praxi s projekty, ve kterých by inovace měla mít spolu s využitím a zdokonalením stavebních technik a tradičních technologií hlavní slovo. Výzkum a zdokonalování projektové činnosti se nyní zaměřuje hlavně na oblast budov s vysokou energetickou účinností a na vývoj restaurátorských technik.

Mezi nedávno zveřejněné práce patří restaurování a nové rozšíření zvonice bývalé katedrály Santa Colomba, vítězný projekt v soutěži pro mladé architekty vystavený na Trienále architektury v Miláně v roce 2011, výstavba sídla banky Banca Malatestiana a odborné restaurování paláce Palazzo Agolanti-Pedrocca v Rimini, včetně úseku římských městských hradeb, který se v něm nachází.

Cumo Mori Roversi Architetti
Via G. Verdi, 11 - 47921, Rimini (RN), Itálie
Tel: 0541 23604
[email protected]

Scrigno Ops! Zvyšte svou okno prohlížeče pro optimální prohlížení webu.